Nieuw van Bertyn
Veggie & bio SNACKS
Zonder vlees, zonder vis, enkel pure ingrediënten.
Bekijk hoe deze snacks worden gemaakt!.
Bekijk meer video’s
De gezonde recepten van Chantal Voets zijn bio, vegetarisch en werelds! Met een doordeweekse bio wereldkeuken kan je nog steeds Bourgondisch eten! Haar gezonde recepten reflecteren een pure keuken met veel groenten en fruit, zonder vlees en vis, met een knipoog naar ecologie (geen plastic!) en fair-trade. De recepten die ze heeft verzameld zijn echt door de jaren heen ontstaan. Of je een vegetariër bent of slechts af en toe eens vegetarisch eet: de recepten van Chantal Voets inspireren.
Zo ben je als eerst op de hoogte van onze promoties, nieuwe producten en bio tips.
“Voor onze gerechten gebruiken wij de seitan van Bertyn omdat die echt héél lekker is. De nieuwe verpakking is ook heel mooi en aantrekkelijk”
De mogelijkheden met de Instant Protein Veganmix – 3x 90 gram Seitanburger van Bertyn zijn (bijna) eindeloos! Bekijk alle video's van onze recepten met deze proteine mix en laat je inspireren om vegetarische (of veganistische) eiwitrijke gerechten te maken voor jou en heel het gezin!
Bekijk alle video's
Zelf falafel maken was nog nooit zo gemakkelijk met deze instant mix!
Ik maak normaal gezien mijn falafelballetjes zelf met kikkererwten, maar ik was vergeten om de kikkererwten te laten weken.. gelukkig kwam ik deze mix voor falafels tegen in de bio winkel.
Hoe gemakkelijk kan het zijn? De mix in een kom water bijvoegen, mengen tot een massa en bakken. Ik heb nog nooit zo snel een wrap met falafel op tafel getoverd.
Annabel